Md.Crochet
Головна » 2015 » Травень » 31 » В'язання - йога для твого мозку.
15:45
В'язання - йога для твого мозку.

Пояснення невролога виявилося абсолютною несподіванкою ...
Петля, петля і ще одна петля ... Ритмічний темп в'язання робить свою справу:
під час цього захоплюючого заняття людина нібито впадає в транс.Руки зайняті, голова вільна від зайвих думок, свідомість знаходиться в стабільному стані рівноваги.
В'язання - споглядальна практика медитації і
зосередження, справа, без якого не уявляють свого життя мільйони жінок по всьому світу.
Неврологія визнала в'язання новою йогою -
настільки сильно це хобі впливає на своїх шанувальників.
Йога для мозку ... Звучить дуже вражаюче!
Дослідження показують, що в'язання, так само як і шиття, ткацька справа і вишивання, розвивають уважність і мають дуже багато спільного з медитацією. Під час медитації та занять рукоділлям стають активними однакові зони головного мозку. Позитивний вплив медитації на здоров'я та розумові здібності доведено не раз, а от в'язання раніше не приділялося достатньої уваги. Під час онлайн-опитування, в якому брали участь більше 4000 в'язальниць з усього світу, з'ясували, що стан щастя дуже часто виникає під час в'язання. Релаксація, зняття стресу, творча реалізація стають доступними для людей, залучених в рукоділля.
Якщо ти в'яжеш 3 або більше 3 разів на тиждень, твій рівень тривожності істотно знижується. Ось чому в давнину всіх жінок було прийнято навчати рукоділлю: це неймовірно заспокоює емоційну сферу і дає довгоочікуване відчуття рівноваги. Почавши в'язати, ти відчуєш позитивні зміни в різних сферах життя.
1. Покращиться психічний стан, вирішення психологічних проблем буде віднімати менше твоїх душевних ресурсів.
2. Уважність і концентрація стануть твоїми постійними супутниками.
3. Розвиток дрібної моторики дасть тобі можливість робити складні побутові справи, перед якими у тебе раніше опускалися руки.
4. Творчі здібності будуть розвиватися і радувати тебе несподіваними проявами.
5. Самооцінка досягне нового рівня - почуття гордості за красиво виконану роботу і впевненість у своїх силах дадуть відчути тобі свою значимість.
6. Простий шлях розвинути терпіння і наполегливість - в'язання. Ніщо не виведе тебе з рівноваги!
7. Пам'ять стане набагато краще, а мозок буде працювати в рази швидше.

www.hobbies.pp.ua Рисунки для декупажа винтаж. Фото-ГалереяПовне поглинання, яке дарує в'язання, не порівняти з тим, що пропонують інші хобі. Ясність і чистота розуму в'язальниць вражаючі, багато вчених вважають, що в'язання допомагає жінкам в похилому віці залишатися при здоровому розумі і жити довше. Депресію і занепокоєння можна перемогти за допомогою в'язання, у важкі часи це хобі буде порятунком від потрясінь ... Ти все ще не в'яжеш? Поспішай поліпшити якість свого життя і розповісти про це друзям!

http://ok.ru/profile/167712637203/statuses/63928472472339

Переглядів: 156 | Додав: MdInna | Теги: Цікаво | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar