Головна » Статті » Вязання гачком » Основні прийоми в'язання |
Якщо зазвичай в'язання гачком виконується зліва направо, то обв'язка «рачим кроком», як випливає з її назви, виконується в зворотному напрямку.
Пров'яжіть одну петлю підйому. Не повертаючи в'язання, введіть гачок в передостанню петлю. Зробіть накид і простягніть нитку через в'язання. На гачку утворилося дві петлі. Знову накиньте нитку на гачок і протягніть її через обидві петлі.
Спосіб другий.
В кінці останнього ряду робимо дві повітряні петлі підйому. Робимо накид і вводимо гачок в передостанню петлю попереднього ряду, підхоплюємо робочу нитку і витягуємо її. На гачку утворилося три петлі. Робимо накид і витягуємо нитку через дві петлі, ще накид і пров'язуємо дві петлі, що залишилися.
Спосіб третій
Пров'яжіть одну петлю підйому. Введіть гачок в передостанню петлю. Накиньте нитку на гачок і протягніть її через в'язання. На гачку утворилося дві петлі. Ще накид і протягніть нитку через обидві петлі. Пров'яжіть одну повітряну петлю.
Спосіб четвертий.
Якщо попередній спосіб пров'язування рачого кроку виконати не в кожну петлю, а через одну, то край вийде не такий щільний і виконати його можна набагато швидше. Ось як це робиться в відео.
Спосіб п'ятий
Спосіб шостий
Спосіб сьомий
Пров'яжіть одну петлю підйому і зробіть накид .Введіте гачок в передостанню петлю. Накиньте нитку на гачок і протягніть її через в'язання та дві петлі, які були у вас на гачку в один прийом. Пров'яжіть повітряну петлю. Наступний «рачій крок» в'яжіть в наступний стовпчик нижнього ряду.
Спосіб восьмий
Спосіб дев'ятий
Пров'яжіть одну петлю підйому і зробіть накид. Введіть гачок в передостанню петлю. Накиньте нитку на гачок і протягніть її через в'язання. На гачку утворилося три петлі. Зробіть ще один накид і простягніть робочу нитку через дві петлі. Накиньте нитку ще раз і втягає гачок в ту ж саму петлю підстави і простягаємо робочу нитку. На гачку чотири петлі. Візьміть нитку і протягаємо її через дві петлі. Три петлі на гачку. Зробіть накид і простягніть через всі петлі. Пров'яжіть одну повітряну петлю. Пропустіть один стовпчик нижнього ряду і наступний «рачий крок» в'яжіть в третій стовпчик.
Спосіб десятий
Останню петлю в'язання злегка витягніть, введіть гачок в наступний стовпчик нижнього ряду і витягніть робочу нитку. Потім оберніть гачок на 360 ° проти годинникової стрілки, захопіть нитку і протягніть через дві петлі, які у вас на гачку. Для виконання наступного елементу витягніть робочу петлю більше звичайного.
Спосіб одинадцятий
Останню петлю в'язання злегка витягніть, введіть гачок в наступний стовпчик нижнього ряду і витягніть робочу нитку. Введіть гачок в наступний стовпчик, захопіть робочу нитку і витягніть її. Потім оберніть гачок проти годинникової стрілки, захопіть нитку і протягніть через три петлі, які у вас на гачку. Для виконання наступного елементу витягніть робочу петлю більше звичайного.
Спосіб дванадцятий
Останню петлю в'язання злегка витягніть, введіть гачок в наступний стовпчик нижнього ряду і витягніть робочу нитку. Потім оберніть гачок на 360 ° проти годинникової стрілки, захопіть нитку і протягніть через дві петлі, які у вас на гачку. Пров'яжіть повітряну петлю. Для виконання наступного елементу витягніть робочу петлю більше звичайного.
А ось як позначається «рачий крок» гачком на схемах.
Обв'язка «рачий крок» може використовуватися для обробки краю серветок, пледів, дитячих ковдр, пінеток, капців, шкарпеток, а також одягу. | ||
Переглядів: 711 | | |
Всього коментарів: 0 | |